Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
1'Traugutta
-
3'Pamiątkowa
-
4'Kosińskiego
-
5'Rynek Wildecki
-
7'Św. Czesława
-
9'Wierzbięcice
-
11'Poznań Główny
-
12'Uniwersytet Ekonomiczny
-
14'Rondo Kaponiera
-
15'Rondo Kaponiera
-
16'Most Teatralny
-
17'Poznańska
-
19'Wielkopolska
-
21'Armii Poznań
-
22'Żniwna
-
23'Pasieka
-
24'Kmieca
-
26'Przełajowa
-
27'Wilczak
-
29'Serbska
-
30'Włodarska
-
31'Lechicka/Naramowicka
-
32'Naramowice
-
33'Os. Łokietka
-
34'Jasna Rola
-
36'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 03 18 33 48 |
6 | 03 18 33 48 |
7 | 03 18 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 18 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 48 |
15 | 03 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 18 39 43G 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 29F 45F |
23 | 04G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 59 |
5 | 19 39 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 29F 45F |
23 | 04G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 20 50 |
7 | 20 50 |
8 | 20 50 |
9 | 20 50 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 29F 45F |
23 | 04G |
0 | - |
DĘBIEC PKM - Wierzbięcice - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rynek Wildecki, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska