Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Różana
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Łąkowa
-
-Pl. Wiosny Ludów
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
-Klin
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Sołacz
-
2'Uniwersytet Przyrodniczy
-
3'Bonin
-
4'Św. Leonarda
-
6'Os. Winiary
-
7'Lutycka Szpital
-
8'Piątkowska
Arbeitstage
3 | - |
4 | 35 50 |
5 | 05 20 34 49 56 |
6 | 04 19 34 49 |
7 | 04 19 34 49 |
8 | 04 19 34 49 |
9 | 04 19 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 19 34 49 |
14 | 04 19 34 49 |
15 | 04 19 34 49 |
16 | 04 19 34 49 |
17 | 04 19 34 49 |
18 | 04 19 34 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 45 |
5 | 00 11 31 51 |
6 | 01 11 31 51 |
7 | 11 31 51 |
8 | 11 31 51 |
9 | 11 31 51 |
10 | 11 31 51 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 54 |
6 | 22 52 |
7 | 22 52 |
8 | 22 52 |
9 | 22 52 |
10 | 22 40 50 |
11 | 10 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych