Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
1'Traugutta
-
3'Pamiątkowa
-
4'Kosińskiego
-
5'Rynek Wildecki
-
7'Różana
-
9'Półwiejska
-
11'AWF
-
12'Łąkowa
-
14'Pl. Wiosny Ludów
-
16'Aleje Marcinkowskiego
-
17'27 Grudnia
-
19'Fredry
-
21'Most Teatralny
-
22'Poznańska
-
24'Wielkopolska
-
25'Klin
-
26'Nad Wierzbakiem
-
27'Sołacz
-
29'Uniwersytet Przyrodniczy
-
30'Bonin
-
31'Św. Leonarda
-
33'Os. Winiary
-
34'Lutycka Szpital
-
35'Piątkowska
Arbeitstage
3 | - |
4 | 55 |
5 | 09 22 37 52 |
6 | 07 22 37 52 |
7 | 07 22 37 52 |
8 | 07 22 37 52 |
9 | 07 22 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 37 52 |
14 | 07 22 37 52 |
15 | 07 22 37 52 |
16 | 07 22 37 52 |
17 | 07 22 37 52 |
18 | 07 24 44 |
19 | 04 24 30G 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44G |
23 | 01G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 06 24 44 |
6 | 04 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 04 24 44 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44G |
23 | 01G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 56 |
10 | 24 44 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44G |
23 | 01G |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych