Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Różana
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Łąkowa
-
-Pl. Wiosny Ludów
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
-Klin
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Sołacz
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Bonin
-
-Św. Leonarda
-
2'Os. Winiary
-
3'Lutycka Szpital
-
4'Piątkowska
Arbeitstage
3 | - |
4 | 39 54 |
5 | 09 24 38 53 |
6 | 00 08 23 38 53 |
7 | 08 23 38 53 |
8 | 08 23 38 53 |
9 | 08 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 08 23 38 53 |
14 | 08 23 38 53 |
15 | 08 23 38 53 |
16 | 08 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 08 23 38 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 49 |
5 | 04 15 35 55 |
6 | 05 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 58 |
6 | 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 56 |
10 | 26 44 54 |
11 | 14 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych