Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
1'Kosińskiego
-
2'Rynek Wildecki
-
4'Różana
-
6'Półwiejska
-
8'AWF
-
9'Łąkowa
-
11'Pl. Wiosny Ludów
-
13'Aleje Marcinkowskiego
-
14'27 Grudnia
-
16'Fredry
-
18'Most Teatralny
-
19'Poznańska
-
21'Wielkopolska
-
22'Klin
-
23'Nad Wierzbakiem
-
24'Sołacz
-
26'Uniwersytet Przyrodniczy
-
27'Bonin
-
28'Św. Leonarda
-
30'Os. Winiary
-
31'Lutycka Szpital
-
32'Piątkowska
Arbeitstage
3 | - |
4 | 28 43 58 |
5 | 12 25 40 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 23 38 49 |
5 | 09 27 47 |
6 | 07 27 47 |
7 | 07 27 47 |
8 | 07 27 47 |
9 | 07 27 47 |
10 | 07 27 47 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 59 |
6 | 29 59 |
7 | 29 59 |
8 | 29 59 |
9 | 29 59 |
10 | 27 47 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych