Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
1'Rynek Wildecki
-
3'Różana
-
5'Półwiejska
-
7'AWF
-
8'Łąkowa
-
10'Pl. Wiosny Ludów
-
12'Aleje Marcinkowskiego
-
13'27 Grudnia
-
15'Fredry
-
17'Most Teatralny
-
18'Poznańska
-
20'Wielkopolska
-
21'Klin
-
22'Nad Wierzbakiem
-
23'Sołacz
-
25'Uniwersytet Przyrodniczy
-
26'Bonin
-
27'Św. Leonarda
-
29'Os. Winiary
-
30'Lutycka Szpital
-
31'Piątkowska
Arbeitstage
3 | - |
4 | 29 44 59 |
5 | 13 26 41 56 |
6 | 11 26 41 56 |
7 | 11 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 56 |
14 | 11 26 41 56 |
15 | 11 26 41 56 |
16 | 11 26 41 56 |
17 | 11 26 41 56 |
18 | 11 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 24 39 50 |
5 | 10 28 48 |
6 | 08 28 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 48 |
10 | 08 28 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 00 30 |
7 | 00 30 |
8 | 00 30 |
9 | 00 30 |
10 | 00 28 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych