Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Zawady
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Gwarna
-
-Zamek
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Poznań Główny
-
2'Wierzbięcice
-
4'Św. Czesława
-
5'Rynek Wildecki
-
7'Kosińskiego
-
8'Pamiątkowa
-
11'Kolejowa
-
12'Głogowska/Hetmańska
-
14'Krauthofera
-
16'Sielska
-
17'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 15 29 44 59 |
6 | 14 29 44 59 |
7 | 14 29 44 59 |
8 | 14 29 44 59 |
9 | 14 29 44 59 |
10 | 14 29 44 59 |
11 | 14 29 44 59 |
12 | 14 29 44 59 |
13 | 14 29 44 59 |
14 | 14 29 44 59 |
15 | 14 29 44 59 |
16 | 14 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 14 29 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | 00 19 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 11 30 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | 00 19 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 15 45 |
7 | 15 45 |
8 | 15 45 |
9 | 15 45 |
10 | 15 45 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | 00 19 |
0 | - |
ZAWADY - Podwale - Jana Pawła II - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - Hetmańska - Głogowska - GÓRCZYN PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych