Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Dębina
-
-Azaliowa n/ż
-
-Malinowa n/ż
-
-Łozowa n/ż
-
-Dolna Wilda n/ż
-
-Piastowska n/ż
-
-Tokarska n/ż
-
-IPN n/ż
-
-Rolna n/ż
-
-Rolna
-
-Pamiątkowa n/ż
-
-Kosińskiego n/ż
-
-Rynek Wildecki n/ż
-
2'Św. Czesława n/ż
-
4'Poznań Główny n/ż
-
4'Poznań Główny n/ż
-
5'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
8'Rondo Kaponiera
-
9'Most Teatralny
-
10'Urząd Wojewódzki n/ż
-
12'Urząd Marszałkowski n/ż
-
14'Armii Poznań n/ż
-
16'Księcia Mieszka I n/ż
-
16'Słowiańska n/ż
-
17'Wyłom n/ż
-
19'Os. Zwycięstwa n/ż
-
20'Wiktoria n/ż
-
20'Połabska n/ż
-
21'Umultowska n/ż
-
22'Umultowska n/ż
-
23'Włościańska n/ż
-
24'Suszki n/ż
-
25'Os. Chrobrego n/ż
-
26'Os. Jagiełły n/ż
-
27'Wieża RTV n/ż
-
27'Os. Marysieńki n/ż
-
28'Wiedeńska n/ż
-
29'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
29'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
30'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 13 43 |
0 | 13 43 |
1 | 13 43 |
2 | 13 43 |
3 | 13 43 |
4 | 13 43R |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 13 43 |
0 | 13 43 |
1 | 13 43 |
2 | 13 43 |
3 | 13 43 |
4 | 13 43 |
5 | 13 42 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 43 |
0 | 43 |
1 | 43 |
2 | 43 |
3 | 43 |
4 | 43R |
5 | - |
6 | - |
OS. DĘBINA - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Połabska - Lechicka - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera