Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Dębina
-
-Azaliowa n/ż
-
-Malinowa n/ż
-
-Łozowa n/ż
-
-Dolna Wilda n/ż
-
-Piastowska n/ż
-
-Tokarska n/ż
-
-IPN n/ż
-
-Rolna n/ż
-
-Rolna
-
1'Pamiątkowa n/ż
-
2'Kosińskiego n/ż
-
3'Rynek Wildecki n/ż
-
5'Św. Czesława n/ż
-
7'Poznań Główny n/ż
-
7'Poznań Główny n/ż
-
8'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
11'Rondo Kaponiera
-
12'Most Teatralny
-
13'Urząd Wojewódzki n/ż
-
15'Urząd Marszałkowski n/ż
-
17'Armii Poznań n/ż
-
19'Księcia Mieszka I n/ż
-
19'Słowiańska n/ż
-
20'Wyłom n/ż
-
22'Os. Zwycięstwa n/ż
-
23'Wiktoria n/ż
-
23'Połabska n/ż
-
24'Umultowska n/ż
-
25'Umultowska n/ż
-
26'Włościańska n/ż
-
27'Suszki n/ż
-
28'Os. Chrobrego n/ż
-
29'Os. Jagiełły n/ż
-
30'Wieża RTV n/ż
-
30'Os. Marysieńki n/ż
-
31'Wiedeńska n/ż
-
32'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
32'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
33'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 10 40 |
0 | 10 40 |
1 | 10 40 |
2 | 10 40 |
3 | 10 40 |
4 | 10 40R |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 10 40 |
0 | 10 40 |
1 | 10 40 |
2 | 10 40 |
3 | 10 40 |
4 | 10 40 |
5 | 10 39 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 40 |
0 | 40 |
1 | 40 |
2 | 40 |
3 | 40 |
4 | 40R |
5 | - |
6 | - |
OS. DĘBINA - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Połabska - Lechicka - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera