Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Dębina
-
-Azaliowa n/ż
-
-Malinowa n/ż
-
-Łozowa n/ż
-
-Dolna Wilda n/ż
-
-Piastowska n/ż
-
-Tokarska n/ż
-
-IPN n/ż
-
-Rolna n/ż
-
1'Rolna
-
2'Pamiątkowa n/ż
-
3'Kosińskiego n/ż
-
4'Rynek Wildecki n/ż
-
6'Św. Czesława n/ż
-
8'Poznań Główny n/ż
-
8'Poznań Główny n/ż
-
9'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
12'Rondo Kaponiera
-
13'Most Teatralny
-
14'Urząd Wojewódzki n/ż
-
16'Urząd Marszałkowski n/ż
-
18'Armii Poznań n/ż
-
20'Księcia Mieszka I n/ż
-
20'Słowiańska n/ż
-
21'Wyłom n/ż
-
23'Os. Zwycięstwa n/ż
-
24'Wiktoria n/ż
-
24'Połabska n/ż
-
25'Umultowska n/ż
-
26'Umultowska n/ż
-
27'Włościańska n/ż
-
28'Suszki n/ż
-
29'Os. Chrobrego n/ż
-
30'Os. Jagiełły n/ż
-
31'Wieża RTV n/ż
-
31'Os. Marysieńki n/ż
-
32'Wiedeńska n/ż
-
33'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
33'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
34'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 09 39 |
0 | 09 39 |
1 | 09 39 |
2 | 09 39 |
3 | 09 39 |
4 | 09 39R |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 09 39 |
0 | 09 39 |
1 | 09 39 |
2 | 09 39 |
3 | 09 39 |
4 | 09 39 |
5 | 09 38 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 39 |
0 | 39 |
1 | 39 |
2 | 39 |
3 | 39 |
4 | 39R |
5 | - |
6 | - |
OS. DĘBINA - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Połabska - Lechicka - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera