Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
1'Rondo Żegrze
-
2'Żegrze I
-
3'Żegrze II
-
4'Żegrze III
-
5'Os. Czecha
-
7'Os. Lecha
-
8'Os. Tysiąclecia
-
9'Łacina
-
10'Polanka
-
11'Kórnicka
-
12'Kórnicka
-
13'Politechnika
-
14'Most Św. Rocha
-
15'Pl. Bernardyński
-
16'Wrocławska
-
17'Aleje Marcinkowskiego
-
18'27 Grudnia
-
20'Fredry
-
21'Most Teatralny
-
24'Słowiańska
-
25'Aleje Solidarności
-
26'Lechicka Poznań Plaza
-
27'Kurpińskiego
-
29'Szymanowskiego
-
30'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 03 33 |
0 | 03 33 |
1 | 03 33 |
2 | 03 33 |
3 | 03 33 |
4 | 03 33G |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 03 33 |
0 | 03 33 |
1 | 03 33 |
2 | 03 33 |
3 | 03 33 |
4 | 03 33 |
5 | 03 33Z 58A |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 06# 33# |
0 | 06# 33# |
1 | 06# 33# |
2 | 06# 33# |
3 | 06# 33# |
4 | 06# 33#G |
5 | - |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
A - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek J eżycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek Jeż ycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Traugutta, Rondo Starołęka, Os. Czecha