Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
1'Tadeuszak
-
2'Rondo Żegrze
-
3'Żegrze I
-
4'Żegrze II
-
5'Żegrze III
-
6'Os. Czecha
-
8'Os. Lecha
-
9'Os. Tysiąclecia
-
10'Łacina
-
11'Polanka
-
12'Kórnicka
-
13'Kórnicka
-
14'Politechnika
-
15'Most Św. Rocha
-
16'Pl. Bernardyński
-
17'Wrocławska
-
18'Aleje Marcinkowskiego
-
19'27 Grudnia
-
21'Fredry
-
22'Most Teatralny
-
25'Słowiańska
-
26'Aleje Solidarności
-
27'Lechicka Poznań Plaza
-
28'Kurpińskiego
-
30'Szymanowskiego
-
31'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 02 32 |
0 | 02 32 |
1 | 02 32 |
2 | 02 32 |
3 | 02 32 |
4 | 02 32G |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 02 32 |
0 | 02 32 |
1 | 02 32 |
2 | 02 32 |
3 | 02 32 |
4 | 02 32 |
5 | 02 32Z 57A |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 05# 32# |
0 | 05# 32# |
1 | 05# 32# |
2 | 05# 32# |
3 | 05# 32# |
4 | 05# 32#G |
5 | - |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
A - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek J eżycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek Jeż ycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Traugutta, Rondo Starołęka, Os. Czecha