Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
2'Os. Lecha
-
3'Os. Tysiąclecia
-
4'Łacina
-
5'Polanka
-
6'Kórnicka
-
7'Kórnicka
-
8'Politechnika
-
9'Most Św. Rocha
-
10'Pl. Bernardyński
-
11'Wrocławska
-
12'Aleje Marcinkowskiego
-
13'27 Grudnia
-
15'Fredry
-
16'Most Teatralny
-
19'Słowiańska
-
20'Aleje Solidarności
-
21'Lechicka Poznań Plaza
-
22'Kurpińskiego
-
24'Szymanowskiego
-
25'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 08 38 |
0 | 08 38 |
1 | 08 38 |
2 | 08 38 |
3 | 08 38 |
4 | 08 38G |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 08 38 |
0 | 08 38 |
1 | 08 38 |
2 | 08 38 |
3 | 08 38 |
4 | 08 38 |
5 | 08 38Z |
6 | 25Z |
Pozostałe noce
23 | 11# 38# |
0 | 11# 38# |
1 | 11# 38# |
2 | 11# 38# |
3 | 11# 38# |
4 | 11# 38#G |
5 | - |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
A - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek J eżycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek Jeż ycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Traugutta, Rondo Starołęka, Os. Czecha