Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
1'Aleje Marcinkowskiego
-
2'27 Grudnia
-
4'Fredry
-
5'Most Teatralny
-
8'Słowiańska
-
9'Aleje Solidarności
-
10'Lechicka Poznań Plaza
-
11'Kurpińskiego
-
13'Szymanowskiego
-
14'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 19 49 |
0 | 19 49 |
1 | 19 49 |
2 | 19 49 |
3 | 19 49 |
4 | 19 49G |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 19 49 |
0 | 19 49 |
1 | 19 49 |
2 | 19 49 |
3 | 19 49 |
4 | 19 49 |
5 | 19 49Z |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 22# 49# |
0 | 22# 49# |
1 | 22# 49# |
2 | 22# 49# |
3 | 22# 49# |
4 | 22# 49#G |
5 | - |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
A - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek J eżycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek Jeż ycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Traugutta, Rondo Starołęka, Os. Czecha