Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
1'Witosa Wiadukt
-
2'Witosa Kładka
-
3'Wojska Polskiego
-
5'Niestachowska n/ż
-
6'Żeromskiego
-
7'Żeromskiego
-
9'Ogrody
-
11'Szpitalna
-
12'Swoboda
-
14'Bułgarska/Polska n/ż
-
15'Kolorowa
-
17'Ognik
-
18'Rycerska
-
19'Marszałkowska
-
21'Stadion Miejski
-
22'Węgorka n/ż
-
24'Rondo Skubiszewskiego
-
26'Jawornicka
-
27'Os. Kopernika
-
28'Trębacka
-
29'Ściegiennego
-
31'Kordeckiego
-
32'Częstochowska n/ż
-
34'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 02 17 32 48 |
6 | 03 18 33 48 |
7 | 03 18 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 18 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 48 |
15 | 03 18 33 50 |
16 | 05 20 35 50 |
17 | 05 20 35 50 |
18 | 05 20 35 48 |
19 | 03 18 33 48 |
20 | 03 18 33 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48 |
23 | 08J 28J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 12S 32S 53S |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 28 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 29 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48 |
23 | 08J 28J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13# 33# 53# |
7 | 13# 33# 53# |
8 | 13# 33# 53# |
9 | 13# 33# 53# |
10 | 13# 28# 48# |
11 | 08# 28# 48# |
12 | 08# 28# 48# |
13 | 08# 28# 48# |
14 | 08# 28# 48# |
15 | 08# 28# 48# |
16 | 08# 28# 48# |
17 | 08# 28# 48# |
18 | 13# 33# 53# |
19 | 13# 33# 53# |
20 | 13# 29# 48# |
21 | 08# 28# 48# |
22 | 08# 28# 48# |
23 | 08Z 28Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa