Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
1'Wojska Polskiego
-
3'Niestachowska n/ż
-
4'Żeromskiego
-
5'Żeromskiego
-
7'Ogrody
-
9'Szpitalna
-
10'Swoboda
-
12'Bułgarska/Polska n/ż
-
13'Kolorowa
-
15'Ognik
-
16'Rycerska
-
17'Marszałkowska
-
19'Stadion Miejski
-
20'Węgorka n/ż
-
22'Rondo Skubiszewskiego
-
24'Jawornicka
-
25'Os. Kopernika
-
26'Trębacka
-
27'Ściegiennego
-
29'Kordeckiego
-
30'Częstochowska n/ż
-
32'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 04 19 34 50 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 50 |
15 | 05 20 35 52 |
16 | 07 22 37 52 |
17 | 07 22 37 52 |
18 | 07 22 37 50 |
19 | 05 20 35 50 |
20 | 05 20 35 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | 10J 30J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 14S 34S 55S |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 31 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | 10J 30J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 15# 35# 55# |
7 | 15# 35# 55# |
8 | 15# 35# 55# |
9 | 15# 35# 55# |
10 | 15# 30# 50# |
11 | 10# 30# 50# |
12 | 10# 30# 50# |
13 | 10# 30# 50# |
14 | 10# 30# 50# |
15 | 10# 30# 50# |
16 | 10# 30# 50# |
17 | 10# 30# 50# |
18 | 15# 35# 55# |
19 | 15# 35# 55# |
20 | 15# 31# 50# |
21 | 10# 30# 50# |
22 | 10# 30# 50# |
23 | 10Z 30Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa