Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
2'Niestachowska n/ż
-
3'Żeromskiego
-
4'Żeromskiego
-
6'Ogrody
-
8'Szpitalna
-
9'Swoboda
-
11'Bułgarska/Polska n/ż
-
12'Kolorowa
-
14'Ognik
-
15'Rycerska
-
16'Marszałkowska
-
18'Stadion Miejski
-
19'Węgorka n/ż
-
21'Rondo Skubiszewskiego
-
23'Jawornicka
-
24'Os. Kopernika
-
25'Trębacka
-
26'Ściegiennego
-
28'Kordeckiego
-
29'Częstochowska n/ż
-
31'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 05 20 35 51 |
6 | 06 21 36 51 |
7 | 06 21 36 51 |
8 | 06 21 36 51 |
9 | 06 21 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 36 51 |
14 | 06 21 37 52 |
15 | 07 22 37 54 |
16 | 09 24 39 54 |
17 | 09 24 39 54 |
18 | 08 23 38 51 |
19 | 06 21 36 51 |
20 | 06 21 36 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | 11J 31J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 15S 35S 56S |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 16 31 51 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 32 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | 11J 31J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 16# 36# 56# |
7 | 16# 36# 56# |
8 | 16# 36# 56# |
9 | 16# 36# 56# |
10 | 16# 31# 51# |
11 | 11# 31# 51# |
12 | 11# 31# 51# |
13 | 11# 31# 51# |
14 | 11# 31# 51# |
15 | 11# 31# 51# |
16 | 11# 31# 51# |
17 | 11# 31# 51# |
18 | 16# 36# 56# |
19 | 16# 36# 56# |
20 | 16# 32# 51# |
21 | 11# 31# 51# |
22 | 11# 31# 51# |
23 | 11Z 31Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa