Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
1'Rycerska
-
2'Marszałkowska
-
4'Stadion Miejski
-
5'Węgorka n/ż
-
7'Rondo Skubiszewskiego
-
9'Jawornicka
-
10'Os. Kopernika
-
11'Trębacka
-
12'Ściegiennego
-
14'Kordeckiego
-
15'Częstochowska n/ż
-
17'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 19 35 52 |
6 | 08 23 38 53 |
7 | 08 24 39 54 |
8 | 09 24 39 54 |
9 | 09 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 24 39 54 |
13 | 09 24 39 54 |
14 | 09 24 39 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 12 25 40 55 |
19 | 08 23 38 53 |
20 | 08 23 37 51 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 |
23 | 05 25J 45J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 29S 50S |
6 | 11S 31 51 |
7 | 11 31 51 |
8 | 11 31 51 |
9 | 11 31 51 |
10 | 11 32 47 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 47 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 |
23 | 05 25J 45J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 28# 48# |
7 | 08# 28# 48# |
8 | 08# 28# 48# |
9 | 08# 28# 48# |
10 | 08# 29# 44# |
11 | 04# 24# 44# |
12 | 04# 24# 44# |
13 | 04# 24# 44# |
14 | 04# 24# 44# |
15 | 04# 24# 44# |
16 | 04# 24# 44# |
17 | 04# 24# 44# |
18 | 04# 28# 48# |
19 | 08# 28# 48# |
20 | 08# 28# 44# |
21 | 03# 23# 43# |
22 | 03# 23# 43# |
23 | 03# 23Z 43Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa