Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
2'Ognik
-
3'Rycerska
-
4'Marszałkowska
-
6'Stadion Miejski
-
7'Węgorka n/ż
-
9'Rondo Skubiszewskiego
-
11'Jawornicka
-
12'Os. Kopernika
-
13'Trębacka
-
14'Ściegiennego
-
16'Kordeckiego
-
17'Częstochowska n/ż
-
19'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 17 33 50 |
6 | 06 21 36 51 |
7 | 06 22 37 52 |
8 | 07 22 37 52 |
9 | 07 21 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 22 37 52 |
13 | 07 22 37 52 |
14 | 07 22 37 53 |
15 | 08 23 38 53 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 23 38 53 |
19 | 06 21 36 51 |
20 | 06 21 35 49 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 03 23J 43J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 27S 48S |
6 | 09S 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 30 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 45 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 03 23J 43J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa