Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
1'Kolorowa
-
3'Ognik
-
4'Rycerska
-
5'Marszałkowska
-
7'Stadion Miejski
-
8'Węgorka n/ż
-
10'Rondo Skubiszewskiego
-
12'Jawornicka
-
13'Os. Kopernika
-
14'Trębacka
-
15'Ściegiennego
-
17'Kordeckiego
-
18'Częstochowska n/ż
-
20'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 16 31 48 |
6 | 04 19 34 49 |
7 | 04 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 19 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 20 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 51 |
15 | 06 21 36 51 |
16 | 08 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 08 21 36 51 |
19 | 04 19 34 49 |
20 | 04 19 33 47 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 22J 42J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 26S 46S |
6 | 07S 27 47 |
7 | 07 27 47 |
8 | 07 27 47 |
9 | 07 27 47 |
10 | 07 28 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 43 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 22J 42J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa