Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
2'Bułgarska/Polska n/ż
-
3'Kolorowa
-
5'Ognik
-
6'Rycerska
-
7'Marszałkowska
-
9'Stadion Miejski
-
10'Węgorka n/ż
-
12'Rondo Skubiszewskiego
-
14'Jawornicka
-
15'Os. Kopernika
-
16'Trębacka
-
17'Ściegiennego
-
19'Kordeckiego
-
20'Częstochowska n/ż
-
22'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 14 29 46 |
6 | 02 17 32 47 |
7 | 02 18 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 49 |
15 | 04 19 34 49 |
16 | 06 21 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 06 19 34 49 |
19 | 02 17 32 47 |
20 | 02 17 31 45 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 20J 40J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 24S 44S |
6 | 05S 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 26 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 41 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 20J 40J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 25# 45# |
7 | 05# 25# 45# |
8 | 05# 25# 45# |
9 | 05# 25# 45# |
10 | 05# 26# 41# |
11 | 01# 21# 41# |
12 | 01# 21# 41# |
13 | 01# 21# 41# |
14 | 01# 21# 41# |
15 | 01# 21# 41# |
16 | 01# 21# 41# |
17 | 01# 21# 41# |
18 | 01# 25# 45# |
19 | 05# 25# 45# |
20 | 05# 25# 41# |
21 | 00# 20# 40# |
22 | 00# 20# 40# |
23 | 00# 20Z 40Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa