Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
1'Swoboda
-
3'Bułgarska/Polska n/ż
-
4'Kolorowa
-
6'Ognik
-
7'Rycerska
-
8'Marszałkowska
-
10'Stadion Miejski
-
11'Węgorka n/ż
-
13'Rondo Skubiszewskiego
-
15'Jawornicka
-
16'Os. Kopernika
-
17'Trębacka
-
18'Ściegiennego
-
20'Kordeckiego
-
21'Częstochowska n/ż
-
23'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 13 28 44 |
6 | 00 15 30 45 |
7 | 00 16 31 46 |
8 | 01 16 31 46 |
9 | 01 15 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 16 31 46 |
13 | 01 16 31 46 |
14 | 01 16 31 47 |
15 | 02 17 32 47 |
16 | 04 19 34 49 |
17 | 04 19 34 49 |
18 | 04 17 32 47 |
19 | 00 15 30 45 |
20 | 00 15 30 44 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | 19J 39J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 23S 43S |
6 | 04S 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 04 25 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 40 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | 19J 39J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 24# 44# |
7 | 04# 24# 44# |
8 | 04# 24# 44# |
9 | 04# 24# 44# |
10 | 04# 25# 40# |
11 | 00# 20# 40# |
12 | 00# 20# 40# |
13 | 00# 20# 40# |
14 | 00# 20# 40# |
15 | 00# 20# 40# |
16 | 00# 20# 40# |
17 | 00# 20# 40# |
18 | 00# 24# 44# |
19 | 04# 24# 44# |
20 | 04# 24# 40# 59# |
21 | 19# 39# 59# |
22 | 19# 39# 59# |
23 | 19Z 39Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa