Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
2'Szpitalna
-
3'Swoboda
-
5'Bułgarska/Polska n/ż
-
6'Kolorowa
-
8'Ognik
-
9'Rycerska
-
10'Marszałkowska
-
12'Stadion Miejski
-
13'Węgorka n/ż
-
15'Rondo Skubiszewskiego
-
17'Jawornicka
-
18'Os. Kopernika
-
19'Trębacka
-
20'Ściegiennego
-
22'Kordeckiego
-
23'Częstochowska n/ż
-
25'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 11 26 42 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 14 29 44 59 |
8 | 14 29 44 59 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 14 29 44 59 |
13 | 14 29 44 59 |
14 | 14 29 45 |
15 | 00 15 30 45 |
16 | 02 17 32 47 |
17 | 02 17 32 47 |
18 | 02 15 30 45 58 |
19 | 13 28 43 58 |
20 | 13 28 42 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | 17J 37J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 21S 41S |
6 | 02S 22 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 23 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 38 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | 17J 37J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 22# 42# |
7 | 02# 22# 42# |
8 | 02# 22# 42# |
9 | 02# 22# 42# |
10 | 02# 23# 38# 58# |
11 | 18# 38# 58# |
12 | 18# 38# 58# |
13 | 18# 38# 58# |
14 | 18# 38# 58# |
15 | 18# 38# 58# |
16 | 18# 38# 58# |
17 | 18# 38# 58# |
18 | 22# 42# |
19 | 02# 22# 42# |
20 | 02# 22# 38# 57# |
21 | 17# 37# 57# |
22 | 17# 37# 57# |
23 | 17Z 37Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa