Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
2'Os. Winiary
-
3'Witosa Wiadukt
-
4'Witosa Kładka
-
5'Wojska Polskiego
-
7'Niestachowska n/ż
-
8'Żeromskiego
-
9'Żeromskiego
-
11'Ogrody
-
13'Szpitalna
-
14'Swoboda
-
16'Bułgarska/Polska n/ż
-
17'Kolorowa
-
19'Ognik
-
20'Rycerska
-
21'Marszałkowska
-
23'Stadion Miejski
-
24'Węgorka n/ż
-
26'Rondo Skubiszewskiego
-
28'Jawornicka
-
29'Os. Kopernika
-
30'Trębacka
-
31'Ściegiennego
-
33'Kordeckiego
-
34'Częstochowska n/ż
-
36'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 00 15 30 46 |
6 | 01 16 31 46 |
7 | 01 16 31 46 |
8 | 01 16 31 46 |
9 | 01 16 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 16 31 46 |
14 | 01 16 31 46 |
15 | 01 16 31 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 18 33 46 |
19 | 01 16 31 46 |
20 | 01 16 31 46 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 |
23 | 06J 26J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 10S 30S 51S |
6 | 11 31 51 |
7 | 11 31 51 |
8 | 11 31 51 |
9 | 11 31 51 |
10 | 11 26 46 |
11 | 06 26 46 |
12 | 06 26 46 |
13 | 06 26 46 |
14 | 06 26 46 |
15 | 06 26 46 |
16 | 06 26 46 |
17 | 06 26 46 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 27 46 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 |
23 | 06J 26J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 11# 31# 51# |
7 | 11# 31# 51# |
8 | 11# 31# 51# |
9 | 11# 31# 51# |
10 | 11# 26# 46# |
11 | 06# 26# 46# |
12 | 06# 26# 46# |
13 | 06# 26# 46# |
14 | 06# 26# 46# |
15 | 06# 26# 46# |
16 | 06# 26# 46# |
17 | 06# 26# 46# |
18 | 11# 31# 51# |
19 | 11# 31# 51# |
20 | 11# 27# 46# |
21 | 06# 26# 46# |
22 | 06# 26# 46# |
23 | 06Z 26Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa