Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
1'Piątkowska
-
3'Trójpole
-
5'Os. Winiary
-
6'Witosa Wiadukt
-
7'Witosa Kładka
-
8'Wojska Polskiego
-
10'Niestachowska n/ż
-
11'Żeromskiego
-
12'Żeromskiego
-
14'Ogrody
-
16'Szpitalna
-
17'Swoboda
-
19'Bułgarska/Polska n/ż
-
20'Kolorowa
-
22'Ognik
-
23'Rycerska
-
24'Marszałkowska
-
26'Stadion Miejski
-
27'Węgorka n/ż
-
29'Rondo Skubiszewskiego
-
31'Jawornicka
-
32'Os. Kopernika
-
33'Trębacka
-
34'Ściegiennego
-
36'Kordeckiego
-
37'Częstochowska n/ż
-
39'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 57 |
5 | 12 27 43 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 43 58 |
15 | 13 28 45 |
16 | 00 15 30 45 |
17 | 00 15 30 45 |
18 | 00 15 30 43 58 |
19 | 13 28 43 58 |
20 | 13 28 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | 03J 23J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 07S 27S 48S |
6 | 08 28 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 48 |
10 | 08 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 24 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | 03J 23J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 08# 28# 48# |
7 | 08# 28# 48# |
8 | 08# 28# 48# |
9 | 08# 28# 48# |
10 | 08# 23# 43# |
11 | 03# 23# 43# |
12 | 03# 23# 43# |
13 | 03# 23# 43# |
14 | 03# 23# 43# |
15 | 03# 23# 43# |
16 | 03# 23# 43# |
17 | 03# 23# 43# |
18 | 08# 28# 48# |
19 | 08# 28# 48# |
20 | 08# 24# 43# |
21 | 03# 23# 43# |
22 | 03# 23# 43# |
23 | 03Z 23Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa