Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
1'Wiedeńska
-
2'Os. Marysieńki
-
3'Wieża RTV
-
4'Os. Jagiełły
-
5'Os. Chrobrego
-
7'Suszki
-
8'Włościańska
-
9'Piątkowska
-
11'Trójpole
-
13'Os. Winiary
-
14'Witosa Wiadukt
-
15'Witosa Kładka
-
16'Wojska Polskiego
-
18'Niestachowska n/ż
-
19'Żeromskiego
-
20'Żeromskiego
-
22'Ogrody
-
24'Szpitalna
-
25'Swoboda
-
27'Bułgarska/Polska n/ż
-
28'Kolorowa
-
30'Ognik
-
31'Rycerska
-
32'Marszałkowska
-
34'Stadion Miejski
-
35'Węgorka n/ż
-
37'Rondo Skubiszewskiego
-
39'Jawornicka
-
40'Os. Kopernika
-
41'Trębacka
-
42'Ściegiennego
-
44'Kordeckiego
-
45'Częstochowska n/ż
-
47'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 49 |
5 | 04 19 34 49 |
6 | 04 19 34 49 |
7 | 04 19 34 49 |
8 | 04 19 34 49 |
9 | 04 19 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 19 34 49 |
14 | 04 19 34 49 |
15 | 04 19 36 51 |
16 | 06 21 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 06 21 34 49 |
19 | 04 19 34 49 |
20 | 04 19 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55J |
23 | 15J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 59S |
5 | 19S 39S 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 14 34 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55J |
23 | 15J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 59# |
6 | 19# 39# 59# |
7 | 19# 39# 59# |
8 | 19# 39# 59# |
9 | 19# 39# 59# |
10 | 14# 34# 54# |
11 | 14# 34# 54# |
12 | 14# 34# 54# |
13 | 14# 34# 54# |
14 | 14# 34# 54# |
15 | 14# 34# 54# |
16 | 14# 34# 54# |
17 | 14# 34# 59# |
18 | 19# 39# 59# |
19 | 19# 39# 59# |
20 | 15# 35# 55# |
21 | 15# 35# 55# |
22 | 15# 35# 55Z |
23 | 15Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa