Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
1'Os. Marysieńki
-
2'Wieża RTV
-
3'Os. Jagiełły
-
4'Os. Chrobrego
-
6'Suszki
-
7'Włościańska
-
8'Piątkowska
-
10'Trójpole
-
12'Os. Winiary
-
13'Witosa Wiadukt
-
14'Witosa Kładka
-
15'Wojska Polskiego
-
17'Niestachowska n/ż
-
18'Żeromskiego
-
19'Żeromskiego
-
21'Ogrody
-
23'Szpitalna
-
24'Swoboda
-
26'Bułgarska/Polska n/ż
-
27'Kolorowa
-
29'Ognik
-
30'Rycerska
-
31'Marszałkowska
-
33'Stadion Miejski
-
34'Węgorka n/ż
-
36'Rondo Skubiszewskiego
-
38'Jawornicka
-
39'Os. Kopernika
-
40'Trębacka
-
41'Ściegiennego
-
43'Kordeckiego
-
44'Częstochowska n/ż
-
46'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 50 |
5 | 05 20 35 50 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 50 |
15 | 05 20 37 52 |
16 | 07 22 37 52 |
17 | 07 22 37 52 |
18 | 07 22 35 50 |
19 | 05 20 35 50 |
20 | 05 20 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56J |
23 | 16J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 00S 20S 40S |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56J |
23 | 16J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 00# 20# 40# |
7 | 00# 20# 40# |
8 | 00# 20# 40# |
9 | 00# 20# 40# |
10 | 00# 15# 35# 55# |
11 | 15# 35# 55# |
12 | 15# 35# 55# |
13 | 15# 35# 55# |
14 | 15# 35# 55# |
15 | 15# 35# 55# |
16 | 15# 35# 55# |
17 | 15# 35# |
18 | 00# 20# 40# |
19 | 00# 20# 40# |
20 | 00# 16# 36# 56# |
21 | 16# 36# 56# |
22 | 16# 36# 56Z |
23 | 16Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa