Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
-Rycerska
-
-Marszałkowska
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
2'Jawornicka
-
3'Os. Kopernika
-
4'Trębacka
-
5'Ściegiennego
-
7'Kordeckiego
-
8'Częstochowska n/ż
-
10'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 26 43 |
6 | 00 16 31 46 |
7 | 01 17 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 17 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 17 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 50 |
15 | 06 21 36 51 |
16 | 06 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 05 20 33 48 |
19 | 03 16 31 46 |
20 | 01 16 31 44 58 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 12 32J 52J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 36S 58S |
6 | 19S 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 20 41 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 15 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 38 54 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 12 32J 52J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 36# 56# |
7 | 16# 36# 56# |
8 | 16# 36# 56# |
9 | 16# 36# 56# |
10 | 17# 38# 53# |
11 | 13# 33# 53# |
12 | 13# 33# 53# |
13 | 13# 33# 53# |
14 | 13# 33# 53# |
15 | 13# 33# 53# |
16 | 13# 33# 53# |
17 | 13# 33# 53# |
18 | 12# 36# 56# |
19 | 16# 36# 56# |
20 | 16# 36# 51# |
21 | 10# 30# 50# |
22 | 10# 30# 50# |
23 | 10# 30Z 50Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa