Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
-Rycerska
-
-Marszałkowska
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Jawornicka
-
1'Os. Kopernika
-
2'Trębacka
-
3'Ściegiennego
-
5'Kordeckiego
-
6'Częstochowska n/ż
-
8'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 28 45 |
6 | 02 18 33 48 |
7 | 03 19 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 19 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 19 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 52 |
15 | 08 23 38 53 |
16 | 08 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 07 22 35 50 |
19 | 05 18 33 48 |
20 | 03 18 33 46 |
21 | 00 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | 14 34J 54J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 38S |
6 | 00S 21S 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 22 43 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 17 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 40 56 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | 14 34J 54J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 38# 58# |
7 | 18# 38# 58# |
8 | 18# 38# 58# |
9 | 18# 38# 58# |
10 | 19# 40# 55# |
11 | 15# 35# 55# |
12 | 15# 35# 55# |
13 | 15# 35# 55# |
14 | 15# 35# 55# |
15 | 15# 35# 55# |
16 | 15# 35# 55# |
17 | 15# 35# 55# |
18 | 14# 38# 58# |
19 | 18# 38# 58# |
20 | 18# 38# 53# |
21 | 12# 32# 52# |
22 | 12# 32# 52# |
23 | 12# 32Z 52Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa