Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
-Rycerska
-
-Marszałkowska
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Jawornicka
-
-Os. Kopernika
-
-Trębacka
-
-Ściegiennego
-
-Kordeckiego
-
-Częstochowska n/ż
-
-Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 05 20 37 55 |
6 | 12 28 43 58 |
7 | 13 29 45 |
8 | 00 15 30 45 |
9 | 00 15 29 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 29 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 00 15 30 46 |
15 | 03 19 34 49 |
16 | 04 19 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 06 17 32 45 |
19 | 00 15 28 43 58 |
20 | 13 28 42 55 |
21 | 09 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 22 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 18S 47S |
6 | 09S 30S 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 31 52 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 26 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 49 |
21 | 05 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 22 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 21 47# |
7 | 07# 27# 47# |
8 | 07# 27# 47# |
9 | 07# 27# 47# |
10 | 07# 28# 49# |
11 | 04# 24# 44# |
12 | 04# 24# 44# |
13 | 04# 24# 44# |
14 | 04# 24# 44# |
15 | 04# 24# 44# |
16 | 04# 24# 44# |
17 | 04# 24# 44# |
18 | 04# 23# 47# |
19 | 07# 27# 47# |
20 | 07# 27# 47# |
21 | 02# 21# 41# |
22 | 01# 21# 41# |
23 | 01# 20# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa