Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
-Rycerska
-
-Marszałkowska
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Jawornicka
-
-Os. Kopernika
-
-Trębacka
-
-Ściegiennego
-
-Kordeckiego
-
-Częstochowska n/ż
-
2'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 03 18 35 53 |
6 | 10 26 41 56 |
7 | 11 27 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 27 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 27 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 44 |
15 | 01 17 32 47 |
16 | 02 17 34 49 |
17 | 04 19 34 49 |
18 | 04 15 30 43 58 |
19 | 13 26 41 56 |
20 | 11 26 40 53 |
21 | 07 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 20 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 16S 45S |
6 | 07S 28S 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 48 |
10 | 08 29 50 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 24 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 47 |
21 | 03 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 20 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 19 45# |
7 | 05# 25# 45# |
8 | 05# 25# 45# |
9 | 05# 25# 45# |
10 | 05# 26# 47# |
11 | 02# 22# 42# |
12 | 02# 22# 42# |
13 | 02# 22# 42# |
14 | 02# 22# 42# |
15 | 02# 22# 42# |
16 | 02# 22# 42# |
17 | 02# 22# 42# |
18 | 02# 21# 45# |
19 | 05# 25# 45# |
20 | 05# 25# 45# |
21 | 00# 19# 39# 59# |
22 | 19# 39# 59# |
23 | 18# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa