Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
-Rycerska
-
-Marszałkowska
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Jawornicka
-
-Os. Kopernika
-
-Trębacka
-
1'Ściegiennego
-
3'Kordeckiego
-
4'Częstochowska n/ż
-
6'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 59 |
5 | 14 30 48 |
6 | 05 21 36 51 |
7 | 06 22 38 53 |
8 | 08 23 38 53 |
9 | 08 22 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 22 38 53 |
13 | 08 23 38 53 |
14 | 08 23 39 56 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 10 25 38 53 |
19 | 08 21 36 51 |
20 | 06 21 35 48 |
21 | 02 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | 16 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 12S 40S |
6 | 02S 23S 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 24 45 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 19 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 42 58 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | 16 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 14 40# |
7 | 00# 20# 40# |
8 | 00# 20# 40# |
9 | 00# 20# 40# |
10 | 00# 21# 42# 57# |
11 | 17# 37# 57# |
12 | 17# 37# 57# |
13 | 17# 37# 57# |
14 | 17# 37# 57# |
15 | 17# 37# 57# |
16 | 17# 37# 57# |
17 | 17# 37# 57# |
18 | 16# 40# |
19 | 00# 20# 40# |
20 | 00# 20# 40# 55# |
21 | 14# 34# 54# |
22 | 14# 34# 54# |
23 | 14# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa