Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
-Rycerska
-
-Marszałkowska
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Jawornicka
-
-Os. Kopernika
-
1'Trębacka
-
2'Ściegiennego
-
4'Kordeckiego
-
5'Częstochowska n/ż
-
7'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 58 |
5 | 13 29 46 |
6 | 03 19 34 49 |
7 | 04 20 36 51 |
8 | 06 21 36 51 |
9 | 06 20 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 20 36 51 |
13 | 06 21 36 51 |
14 | 06 21 37 54 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 08 23 36 51 |
19 | 06 19 34 49 |
20 | 04 19 34 47 |
21 | 01 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | 15 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 11S 39S |
6 | 01S 22S 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 23 44 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 18 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 41 57 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | 15 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 39# 59# |
7 | 19# 39# 59# |
8 | 19# 39# 59# |
9 | 19# 39# 59# |
10 | 20# 41# 56# |
11 | 16# 36# 56# |
12 | 16# 36# 56# |
13 | 16# 36# 56# |
14 | 16# 36# 56# |
15 | 16# 36# 56# |
16 | 16# 36# 56# |
17 | 16# 36# 56# |
18 | 15# 39# 59# |
19 | 19# 39# 59# |
20 | 19# 39# 54# |
21 | 13# 33# 53# |
22 | 13# 33# 53# |
23 | 13# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa