Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
1'Grochowska
-
2'Ostroroga
-
4'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
5'Matejki
-
7'Bałtyk
-
9'Rondo Kaponiera
-
10'Most Teatralny
-
13'Słowiańska
-
14'Aleje Solidarności
-
15'Lechicka Poznań Plaza
-
16'Kurpińskiego
-
18'Szymanowskiego
-
19'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 05 19 31 46 |
6 | 01 16 31 46 |
7 | 01 16 31 46 |
8 | 01 16 31 46 |
9 | 01 16 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 16 31 46 |
14 | 01 16 31 46 |
15 | 01 16 31 46 |
16 | 01 16 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 16 34 40F 54 |
19 | 14 34 40G 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 49F |
23 | 07G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 54 |
5 | 14 34 54 |
6 | 14 34 54 |
7 | 14 34 54 |
8 | 14 34 54 |
9 | 14 34 54 |
10 | 14 34 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 49F |
23 | 07G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 16 46 |
7 | 16 46 |
8 | 16 46 |
9 | 16 46 |
10 | 13 33 53 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 49F |
23 | 07G |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych