Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Matejki
-
-Bałtyk
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
3'Słowiańska
-
4'Aleje Solidarności
-
5'Lechicka Poznań Plaza
-
6'Kurpińskiego
-
8'Szymanowskiego
-
9'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 44 58 |
5 | 15 29 43 51 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 43 58 |
15 | 13 28 43 58 |
16 | 13 28 43 58 |
17 | 13 28 43 58 |
18 | 13 28 46 |
19 | 06 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 44 |
5 | 04 14 24 44 |
6 | 04 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 04 24 44 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 50 |
6 | 16 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 56 |
10 | 23 43 |
11 | 03 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | - |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych