Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Matejki
-
-Bałtyk
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Słowiańska
-
-Aleje Solidarności
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
1'Kurpińskiego
-
3'Szymanowskiego
-
4'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 49 |
5 | 03 20 35 50 58 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 50 |
15 | 05 20 35 50 |
16 | 05 20 35 50 |
17 | 05 20 35 50 |
18 | 05 20 35 53 |
19 | 11 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 49 |
5 | 09 19 29 49 |
6 | 09 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 29 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 55 |
6 | 21 31 |
7 | 01 31 |
8 | 01 31 |
9 | 01 31 |
10 | 01 28 48 |
11 | 08 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych