Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Matejki
-
-Bałtyk
-
-Rondo Kaponiera
-
1'Most Teatralny
-
4'Słowiańska
-
5'Aleje Solidarności
-
6'Lechicka Poznań Plaza
-
7'Kurpińskiego
-
9'Szymanowskiego
-
10'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 43 57 |
5 | 14 28 42 50 57 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 12 27 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 12 27 42 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 12 27 45 |
19 | 05 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 43 |
5 | 03 13 23 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 49 |
6 | 15 25 55 |
7 | 25 55 |
8 | 25 55 |
9 | 25 55 |
10 | 22 42 |
11 | 02 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | - |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski iego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Arci szewskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych