Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
1'Węgorka
-
2'Stadion Miejski
-
3'Drzewieckiego
-
4'Grochowska
-
5'Ostroroga
-
7'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
8'Matejki
-
10'Bałtyk
-
12'Rondo Kaponiera
-
13'Most Teatralny
-
16'Słowiańska
-
17'Aleje Solidarności
-
18'Lechicka Poznań Plaza
-
19'Kurpińskiego
-
21'Szymanowskiego
-
22'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 02 16 28 43 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 43 58 |
15 | 13 28 43 58 |
16 | 13 28 43 58 |
17 | 13 28 43 58 |
18 | 13 31 37F 51 |
19 | 11 31 37G 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 46F |
23 | 04G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 51 |
5 | 11 31 51 |
6 | 11 31 51 |
7 | 11 31 51 |
8 | 11 31 51 |
9 | 11 31 51 |
10 | 11 31 51 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 46F |
23 | 04G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 43 |
7 | 13 43 |
8 | 13 43 |
9 | 13 43 |
10 | 10 30 50 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 46F |
23 | 04G |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych