Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
1'Rondo Skubiszewskiego
-
2'Węgorka
-
3'Stadion Miejski
-
4'Drzewieckiego
-
5'Grochowska
-
6'Ostroroga
-
8'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
9'Matejki
-
11'Bałtyk
-
13'Rondo Kaponiera
-
14'Most Teatralny
-
17'Słowiańska
-
18'Aleje Solidarności
-
19'Lechicka Poznań Plaza
-
20'Kurpińskiego
-
22'Szymanowskiego
-
23'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 01 15 27 42 57 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 12 27 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 12 27 42 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 12 30 36F 50 |
19 | 10 30 36G 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 45F |
23 | 03G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 50 |
5 | 10 30 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 45F |
23 | 03G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 42 |
10 | 09 29 49 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 45F |
23 | 03G |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych