Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
1'Św. Leonarda
-
2'Bonin
-
3'Uniwersytet Przyrodniczy
-
5'Sołacz
-
6'Nad Wierzbakiem
-
7'Klin
-
8'Wielkopolska
-
9'Poznańska
-
11'Most Teatralny
-
13'Fredry
-
14'Pl. Ratajskiego
-
16'Pl. Wielkopolski
-
17'Małe Garbary
-
18'Katedra
-
20'Rondo Śródka
-
21'Rondo Śródka
-
22'Baraniaka
-
24'Kórnicka
-
25'Polanka
-
26'Łacina
-
27'Os. Tysiąclecia
-
28'Os. Lecha
-
30'Os. Czecha
-
31'Żegrze III
-
32'Żegrze II
-
33'Żegrze I
-
34'Rondo Żegrze
-
35'Rondo Żegrze
-
37'Rondo Starołęka
-
38'Rondo Starołęka
-
39'Hetmańska Wiadukt
-
41'Rolna
-
42'Traugutta
-
44'Kolejowa
-
46'Głogowska/Hetmańska
-
47'Głogowska/Hetmańska
-
48'Rynek Łazarski
-
49'Park Wilsona
-
51'Dworzec Zachodni
-
53'Rondo Kaponiera
-
54'Most Teatralny
-
57'Słowiańska
-
58'Aleje Solidarności
-
59'Lechicka Poznań Plaza
-
60'Kurpińskiego
-
62'Szymanowskiego
-
63'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 43 57 |
5 | 12 26 41 56 |
6 | 11 26 41 56 |
7 | 11 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 56 |
14 | 11 26 41 56 |
15 | 11 26 41 56 |
16 | 11 26 41 56 |
17 | 11 26 41 56 |
18 | 11 32 42F 52 |
19 | 12 32 43F 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12Z 32H 43F 55F |
23 | 20G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 52 |
5 | 12 32 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 52 |
9 | 12 32 52 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12Z 32H 43F 55F |
23 | 20G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 58 |
6 | 28 58 |
7 | 28 58 |
8 | 28 58 |
9 | 28 58 |
10 | 28 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12Z 32H 43F 55F |
23 | 20G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka