Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
1'Poznańska
-
3'Most Teatralny
-
5'Fredry
-
6'Pl. Ratajskiego
-
8'Pl. Wielkopolski
-
9'Małe Garbary
-
10'Katedra
-
12'Rondo Śródka
-
13'Rondo Śródka
-
14'Baraniaka
-
16'Kórnicka
-
17'Polanka
-
18'Łacina
-
19'Os. Tysiąclecia
-
20'Os. Lecha
-
22'Os. Czecha
-
23'Żegrze III
-
24'Żegrze II
-
25'Żegrze I
-
26'Rondo Żegrze
-
27'Rondo Żegrze
-
29'Rondo Starołęka
-
30'Rondo Starołęka
-
31'Hetmańska Wiadukt
-
33'Rolna
-
34'Traugutta
-
36'Kolejowa
-
38'Głogowska/Hetmańska
-
39'Głogowska/Hetmańska
-
40'Rynek Łazarski
-
41'Park Wilsona
-
43'Dworzec Zachodni
-
45'Rondo Kaponiera
-
46'Most Teatralny
-
49'Słowiańska
-
50'Aleje Solidarności
-
51'Lechicka Poznań Plaza
-
52'Kurpińskiego
-
54'Szymanowskiego
-
55'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 51 |
5 | 05 20 35 50 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 50 |
15 | 05 20 35 50 |
16 | 05 20 35 50 |
17 | 05 20 35 50 |
18 | 05 20 41 51F |
19 | 01 20 40 51F |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20Z 40H 51F |
23 | 03F 28G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 00 20 40 |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20Z 40H 51F |
23 | 03F 28G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 06 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 36 |
10 | 06 36 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20Z 40H 51F |
23 | 03F 28G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka