Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
1'Os. Lecha
-
3'Os. Czecha
-
4'Żegrze III
-
5'Żegrze II
-
6'Żegrze I
-
7'Rondo Żegrze
-
8'Rondo Żegrze
-
10'Rondo Starołęka
-
11'Rondo Starołęka
-
12'Hetmańska Wiadukt
-
14'Rolna
-
15'Traugutta
-
17'Kolejowa
-
19'Głogowska/Hetmańska
-
20'Głogowska/Hetmańska
-
21'Rynek Łazarski
-
22'Park Wilsona
-
24'Dworzec Zachodni
-
26'Rondo Kaponiera
-
27'Most Teatralny
-
30'Słowiańska
-
31'Aleje Solidarności
-
32'Lechicka Poznań Plaza
-
33'Kurpińskiego
-
35'Szymanowskiego
-
36'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 58 |
5 | 11 25 40 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 25 40 |
19 | 01 11F 20 39 59 |
20 | 10F 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39Z 59H |
23 | 10F 21F 23Z |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 05 19 39 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39Z 59H |
23 | 10F 21F 23Z |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 25 55 |
7 | 25 55 |
8 | 25 55 |
9 | 25 55 |
10 | 25 55 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39Z 59H |
23 | 10F 21F 23Z |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka