Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Os. Lecha
-
-Os. Czecha
-
-Żegrze III
-
-Żegrze II
-
-Żegrze I
-
1'Rondo Żegrze
-
2'Rondo Żegrze
-
4'Rondo Starołęka
-
5'Rondo Starołęka
-
6'Hetmańska Wiadukt
-
8'Rolna
-
9'Traugutta
-
11'Kolejowa
-
13'Głogowska/Hetmańska
-
14'Głogowska/Hetmańska
-
15'Rynek Łazarski
-
16'Park Wilsona
-
18'Dworzec Zachodni
-
20'Rondo Kaponiera
-
21'Most Teatralny
-
24'Słowiańska
-
25'Aleje Solidarności
-
26'Lechicka Poznań Plaza
-
27'Kurpińskiego
-
29'Szymanowskiego
-
30'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 07 30 47 58 |
5 | 04 17 31 46 |
6 | 01 16 31 46 |
7 | 01 16 31 46 |
8 | 01 16 31 46 |
9 | 01 16 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 16 31 46 |
14 | 01 16 31 46 |
15 | 01 16 31 46 |
16 | 01 16 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 16 31 46 |
19 | 07 26 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45Z |
23 | 05H |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 41 51 |
5 | 11 25 45 |
6 | 05 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45Z |
23 | 05H |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 35 |
6 | 01 31 |
7 | 01 31 |
8 | 01 31 |
9 | 01 31 |
10 | 01 31 47 |
11 | 01 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45Z |
23 | 05H |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka