Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
1'Bonin
-
2'Uniwersytet Przyrodniczy
-
4'Sołacz
-
5'Nad Wierzbakiem
-
6'Klin
-
7'Wielkopolska
-
8'Poznańska
-
10'Most Teatralny
-
12'Fredry
-
13'Pl. Ratajskiego
-
15'Pl. Wielkopolski
-
16'Małe Garbary
-
17'Katedra
-
19'Rondo Śródka
-
20'Rondo Śródka
-
21'Baraniaka
-
23'Kórnicka
-
24'Polanka
-
25'Łacina
-
26'Os. Tysiąclecia
-
27'Os. Lecha
-
29'Os. Czecha
-
30'Żegrze III
-
31'Żegrze II
-
32'Żegrze I
-
33'Rondo Żegrze
-
34'Rondo Żegrze
-
36'Rondo Starołęka
-
37'Rondo Starołęka
-
38'Hetmańska Wiadukt
-
40'Rolna
-
41'Traugutta
-
43'Kolejowa
-
45'Głogowska/Hetmańska
-
46'Głogowska/Hetmańska
-
47'Rynek Łazarski
-
48'Park Wilsona
-
50'Dworzec Zachodni
-
52'Rondo Kaponiera
-
53'Most Teatralny
-
56'Słowiańska
-
57'Aleje Solidarności
-
58'Lechicka Poznań Plaza
-
59'Kurpińskiego
-
61'Szymanowskiego
-
62'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 44 58 |
5 | 13 27 42 57 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 12 27 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 12 27 42 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 12 33 43F 53 |
19 | 13 33 44F 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13Z 33H 44F 56F |
23 | 21G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 53 |
5 | 13 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13Z 33H 44F 56F |
23 | 21G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 59 |
6 | 29 59 |
7 | 29 59 |
8 | 29 59 |
9 | 29 59 |
10 | 29 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13Z 33H 44F 56F |
23 | 21G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka