Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
2'Pl. Wielkopolski
-
3'Małe Garbary
-
4'Katedra
-
6'Rondo Śródka
-
7'Rondo Śródka
-
8'Baraniaka
-
10'Kórnicka
-
11'Polanka
-
12'Łacina
-
13'Os. Tysiąclecia
-
14'Os. Lecha
-
16'Os. Czecha
-
17'Żegrze III
-
18'Żegrze II
-
19'Żegrze I
-
20'Rondo Żegrze
-
21'Rondo Żegrze
-
23'Rondo Starołęka
-
24'Rondo Starołęka
-
25'Hetmańska Wiadukt
-
27'Rolna
-
28'Traugutta
-
30'Kolejowa
-
32'Głogowska/Hetmańska
-
33'Głogowska/Hetmańska
-
34'Rynek Łazarski
-
35'Park Wilsona
-
37'Dworzec Zachodni
-
39'Rondo Kaponiera
-
40'Most Teatralny
-
43'Słowiańska
-
44'Aleje Solidarności
-
45'Lechicka Poznań Plaza
-
46'Kurpińskiego
-
48'Szymanowskiego
-
49'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 44 57 |
5 | 11 26 41 56 |
6 | 11 26 41 56 |
7 | 11 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 56 |
14 | 11 26 41 56 |
15 | 11 26 41 56 |
16 | 11 26 41 56 |
17 | 11 26 41 56 |
18 | 11 26 47 57F |
19 | 07 26 46 57F |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26Z 46H 57F |
23 | 08F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 52 |
5 | 06 26 46 |
6 | 06 26 46 |
7 | 06 26 46 |
8 | 06 26 46 |
9 | 06 26 46 |
10 | 06 26 46 |
11 | 06 26 46 |
12 | 06 26 46 |
13 | 06 26 46 |
14 | 06 26 46 |
15 | 06 26 46 |
16 | 06 26 46 |
17 | 06 26 46 |
18 | 06 26 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26Z 46H 57F |
23 | 08F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 42 |
10 | 12 42 |
11 | 06 26 46 |
12 | 06 26 46 |
13 | 06 26 46 |
14 | 06 26 46 |
15 | 06 26 46 |
16 | 06 26 46 |
17 | 06 26 46 |
18 | 06 26 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26Z 46H 57F |
23 | 08F |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka