Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Gwarna
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Wrocławska
-
-Pl. Bernardyński
-
-Most Św. Rocha
-
-Politechnika
-
-Kórnicka
-
1'Polanka
-
2'Łacina
-
3'Os. Tysiąclecia
-
4'Os. Lecha
-
6'Piaśnicka Rynek
-
7'Piaśnicka/Kurlandzka
-
8'Szwedzka
-
9'Szwajcarska
-
10'Franowo
Fr/Sa Nacht
23 | 20 50 |
0 | 20 50 |
1 | 20 50 |
2 | 15 |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 20 50 |
0 | 20 50 |
1 | 20 50 |
2 | 15 |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych