Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
1'Gwarna
-
3'Ratajczaka
-
4'Aleje Marcinkowskiego
-
6'Wrocławska
-
7'Pl. Bernardyński
-
8'Most Św. Rocha
-
9'Politechnika
-
10'Kórnicka
-
11'Polanka
-
12'Łacina
-
13'Os. Tysiąclecia
-
14'Os. Lecha
-
16'Piaśnicka Rynek
-
17'Piaśnicka/Kurlandzka
-
18'Szwedzka
-
19'Szwajcarska
-
20'Franowo
Fr/Sa Nacht
23 | 10 40 |
0 | 10 40 |
1 | 10 40 |
2 | 05 |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 10 40 |
0 | 10 40 |
1 | 10 40 |
2 | 05 |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych