Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
1'Aleje Solidarności
-
2'Słowiańska
-
6'Most Teatralny
-
7'Fredry
-
8'Gwarna
-
10'Ratajczaka
-
11'Aleje Marcinkowskiego
-
13'Wrocławska
-
14'Pl. Bernardyński
-
15'Most Św. Rocha
-
16'Politechnika
-
17'Kórnicka
-
18'Polanka
-
19'Łacina
-
20'Os. Tysiąclecia
-
21'Os. Lecha
-
23'Os. Czecha
-
24'Żegrze III
-
25'Żegrze II
-
26'Żegrze I
-
27'Rondo Żegrze
-
28'Tadeuszak
-
29'Unii Lubelskiej
Fr/Sa Nacht
23 | 18 48 |
0 | 18 48 |
1 | 18 48 |
2 | 18 48 |
3 | 18 48 |
4 | 18F 33G 48F |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 18 48 |
0 | 18 48 |
1 | 18 48 |
2 | 18 48 |
3 | 18 48 |
4 | 18 48 |
5 | 18 48F 58G |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 20# 48# |
0 | 20# 48# |
1 | 20# 48# |
2 | 20# 48# |
3 | 20# 48# |
4 | 20#F 30#G 46#F |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych