Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Św. Czesława
-
-Wierzbięcice
-
-Poznań Główny
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
1'Poznańska
-
3'Wielkopolska
-
5'Armii Poznań
-
6'Żniwna
-
7'Pasieka
-
8'Kmieca
-
10'Przełajowa
-
11'Wilczak
-
13'Serbska
-
14'Włodarska
-
15'Lechicka/Naramowicka
-
16'Naramowice
-
17'Os. Łokietka
-
18'Jasna Rola
-
20'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 23W 28 39 50 |
5 | 06 19 34 49 |
6 | 04 19 34 49 |
7 | 04 19 34 49 |
8 | 04 19 34 49 |
9 | 04 19 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 19 34 49 |
14 | 04 19 34 49 |
15 | 04 19 34 49 |
16 | 04 19 34 49 |
17 | 04 19 34 49 |
18 | 04 19 34 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 35 53 |
5 | 15 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 48 |
6 | 06 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 36 |
10 | 06 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - Wierzbięcice - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rynek Wildecki, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska