Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Gwarna
-
-Zamek
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Poznań Główny
-
-Wierzbięcice
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
2'Serafitek
-
3'Rondo Rataje
-
4'Rondo Rataje
-
5'Wioślarska
-
6'Os. Piastowskie
-
7'Os. Rzeczypospolitej
-
9'Rondo Starołęka
-
10'Rondo Starołęka
-
12'Rondo Żegrze
-
13'Tadeuszak
-
14'Unii Lubelskiej
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 07 25 38 53 |
6 | 08 23 38 53 |
7 | 08 23 38 53 |
8 | 08 23 38 53 |
9 | 08 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 08 23 38 53 |
14 | 08 23 38 53 |
15 | 08 23 38 53 |
16 | 08 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 08 23 38 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 15 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 37 |
7 | 07 37 |
8 | 07 37 |
9 | 07 37 |
10 | 07 34 54 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
PL. WIELKOPOLSKI - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Hetmańska - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Wierzbięcice, Rynek Wildecki, Pam iątkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
c - kursuje od wtorku do czwartku
p - kurs tylko w piątek